Náš príbeh…

Sme rodina na Záhorí a k výrobe chutných tyčiniek sme sa dostali cez syna, 🥰 Miška.

Ako prvé prišli recepty

Keďže mal Miško od malička laktózovú intoleranciu, brali sme to zodpovedne i s humorom. Varili sme mu bezmliečne jedlá a do škôlky sme mu obliekli tričko: #sorry mliečko nemôžem 🚫🥛

Cesta k tyčinkám

Aj ľudia s podobnými potravinovými obmedzeniami si zaslúžia chutné maškrty a preto sme sa pustili do výroby ovocných tyčiniek.

Pre tých čo, majú radi čokoládu sme vyrobili 🍫 kakaovú tyčinku. Pre milovníkov lokálneho ovocia, 🍓 jahodovú. Pre tých náročnejších zasa 🥭 mangovú.

Keďže sú naše tyčinky vhodné i pre deti, no nedokážu ich celé zjesť, vyrobili sme im detské verzie. Iba z chutného ovocia, úplne bez alergénov. Samozrejme, ako prvý bol Miško. A keďže má rád kyselé, tak Kyslý Miško 👦

Ďalšia bola na rade jeho sesternica, Sladká Zuzka, potom Miškov tatino, Veselý Maťko a maminka na svoju ešte čaká 🙂

BEZ OBALU ♻️

Sme radi, že sa naše obaly zákazníkom i deťom páčia, no ešte radšej naše tyčinky predávame bez obalu. Z výroby rovno do vratných nádob pre bezobalové obchody po celom našom 🇸🇰 Slovensku.

Ak sledujete náš instagram či facebook, určite tam napíšeme miesta, kde sa tyčinky dajú kúpiť. Na eshope máme však stále i zopár limitiek s našimi hashtagmi.

Gratulujem všetkých, ktorý sa dostali až sem a ďakujeme, že Vám naše tyčinky chutia ☺️ Možno sa stretneme i osobne na ochutnávkach či festivaloch.

Sekcia: Napísali o nás:

– Ďakujeme FORBES, že o nás zadarmo napísal a podporuje tak povedomie o malých rodinných firmách.

https://www.forbes.sk/intolerancia-tycinky-pink-onion/

X