Náš príbeh…

Cesta PINK ONION

05/2018 Začali sme si fotiť naše jedlo 🙂 a dávať ho na Instagram PINK ONION .blog. Lebo, tak ako u mnohých i u nás sa objavila potravinová intolerancia.

07/2018 Išli sme písať food blog na chutné, rýchle a zdravé recepty. Je to taká naša online kuchárska kniha, po ktorej siahame, keď si ideme zopakovať recept.

09/2018 Je mnoho foodblogov a pohľadov na intolerancie. Náš názor je, že treba bojovať, niekedy ťažšie no vždy s nadhľadom. A hneď sme našli rovnakú “krvnú” skupinu. Prichádzajú tak nové stretnutia, nové nápady a ako prvé vznikli tričká.

https://www.pinkonion.sk/tricka/

11/2019 Sme sa zamysleli nad ďalším produktom.  Chceli sme zákazníkom, čo si kúpia tričko niečo pribaliť. Čomu sa môže každý potešiť? Niečomu sladkému, či nejakej zľave na knižku od iného bloggera? Nanešťastie či na šťastie je slovenská tradícia, že nikto s nikým nerád spolupracuje a nikoho nepodporí. A tak sme sa rozhodli pre vlastné tyčinky.

3/2019 Tyčinky sú na svete

Zvážili sme a selektovali najpopulárnejšie príchute. Kakaová musí byť a z ovocných sme sa na úvod rozhodli pre mango. Cieľom tiež bolo, aby ich bolo možné vyrobiť na Slovensku. A čo sa týka textu, rozhodli zákazníci obľúbenosťou textov na tričkách.

Určite by sme radi vymysleli i nízkohistamínovú tyčinku. Je to strašne komplikované, keďže je to veľmi individuálne. Zatiaľ teda budú tyčinky bez lepku, bez mlieka, bez palmového oleja, bez pridaného cukru, bez konzervantov. Z ovocia a orieškov. 10 ľudí z 10 povedali, že sú veľmi chutné.

Tyčinky hľadaj v malých zdravých obchodíkoch, večierkach, kaviarňach, bufetoch a fitkách. Kde ich nájdeš, zistíš v sekcii: http://www.pinkonion.sk/kam-ist/ Alebo si ich môžeš kúpiť i priamo od nás na webe.

5/2019 Uvidíme sa na detskom festivale Festík (V Bratislave – Petržalke) S našimi tyčinkami, hrnčekmi, zásterami no i detskými tričkami #sorry mliečko nemôžem..

 

 

 

7/2019 Uvidíme sa na festivale: https://www.pohodafestival.sk/

 

Sekcia: Napísali o nás:

– ešte o nás nik nenapísal 🙂

 

Táto webstránky využíva pre svoju funkčnosť súbory cookies. Jej používaním s tým súhlasíte.